Hakkımızda

Hakkımızda15 Yıllık bilgi birikimi Teknik uzman kadrosu ve günümüz şartlarına göre en uygun teknik ekipmanları ile  ENDRÜSTİYEL ELEKTRONİK KART VE CİHAZ ONARIM alanda faaliyetlerine başlamuş özel kuruluş olan ETA OTOMASYON ARGE ELEKTRONİK TAŞ .SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Endüstriyel elektronik kart ve cihaz onarım merkezi hızlı bir büyüme trendi yakalamış olmanın gururunu taşımaktadır. Bu başarısını kurulduğunu tarihten itibaren dinamik ve modern Pazar yaklaşımıyla kalite;kesintisiz hizmete önem vermesi ve siz değerli müşterilerimizin bizlere gösterilmiş olduğu güven ve inancına borçludur.
VizyonEndüstriyel sistemlere yönelik ileri teknoloji kazanarak ve bu kazandığımız teknolojiyi ülke ihtiyaçlarına  adapte ederek dışa bağımlılığı azaltmak,ülkemizde sistem entegrasyonu, sistem bakım mühendisliği konularında  bakım-yazılım standartlarının oluşturulması ve yerleştirilmesinde öncülük etmek, faaliyet alan? içindeki en son teknolojiyi özümseyerek bu  husustaki gerekli teknolojiyi transferini gerçekleştirmek, sektörde bu güne kadar uygulama  imkanı yaratılamayan projelerin yurt içinde yapılmasını sağlamaktadır.
MisyonÜlkemiz, tüm faaliyetlerimizde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmak,tüm personelimizi eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerimizi ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış, faaliyetini sistem ve prosedürlerle başlamış bir kurum olarak gelişmek ve büyümek, uluslar arası yatırımımızı arttırarak ilerideki başarımıza sizlerin güveniyle imza atmaktadır.